Katuse pindala on 1400 m2, peale katusekandekonstruktsioonide restaureerimise ning aluskatuse-täislaudise ehitust kaetakse katus traditsioonilise topeltvaltstehnikaga, uudne on materjali-titaantsingi(täistsink)kasutamine, mille tarnib maailma suurim titaantsingi valmistaja Rheinzink Saksamaalt. Esmakordselt Eestis kasutatakse metallkatuse all struktuurset aluskatet, mis tagab katusepleki tuuldumise täislaudise ja katusekatte vahel. Sellist tehnoloogiat on Eesti noored katusemeistrid kasutanud edukalt 2 viimasel noorte katusemeistrite MM-l Luzernis ja Bukarestis, kus nad võitsid kuld- ja pronksmedali, Kesk- ja Lääne-Euroopas kasutatakse seda enamike korralike metallkatuselahenduste korral.

Titaantsink ehk täistsink on vaatamat kõrgemale hinnale võrreldes teraskatusega tellijale soodsam, kuna ei vaja hooldust ehk katusepleki värvimist 2-3 aastat peale paigaldust ning hiljem iga 10-15 aasta järel. Sellest on aru saanud ka Eesti Muinsuskaitseamet, kelle peakorter Uuel tänaval rekonstrueeritakse titaantsingiga, samuti valmib sel aastal osa Valjala kiriku katusest ning järgmisel aastal alustatakse Viljandi Pauluse kiriku katuse rekonstrueerimist. Eestis seni tuntumaks ehituseks, kus on titaantsinki kasutatud, AB Künnapu ja Padrik projekteeritud Tartu Ahhaa-keskus, mis tunnistati esimesel ülemaailmsel katusekonkursil IFD AWARD maailma parimaks metallkatuseks. Samuti on titaantsingiga kaetud arhitekt Rein Murula projekteeritud Tartu Käopesa 3 hoonet (kokku ca 2000 m2), samuti Eesti tunnustatud arhitektide Emil Urbeli, Rein Murula ning Madis Eeki kavandatud eramud ja korrusmajad. Tänu materjali pikaealisusele ja korrosioonikindlusele (analoogselt vaskplekiga) kasutatakse tiitantsinki ka katusekivist ning kiltkivist katuste neelu ja liiteplekkide ning väikevormide (katuseuugid, räästa- ja viiluelemendid) ehitusel.

Peale Rheinzinki on Eestis kasutatud ka teise tuntud titaantsingi tootja VM ZINK (Prantsusmaa) toodangut, selle aasta IFD AWARD konkursile esitas Eesti Katuse- ja Fassaadimeistrite Liit Eisma sadamahoone töö, mis on projekteeritud  AB-s Pluss tuntud Eesti arhitekti Indrek Allmanni poolt.