Kes me oleme?

Eksklusiivehitus OÜ on 2007. aastal tegevust alustanud ettevõte, mis on valdavalt suunatud katuste ning fassaadide paigaldusele, reonoveerimisele ja hooldamisele. Oleme spetsialiseerunud tehniliselt keerukamate katuste ehitamisele ning viimastel aastatel on lisandunud ventileeritavate fassaadide ehitus. Toome Eestisse uudseid ja vähemkasutatud materjale ning juhime ja konsulteerime paigaldustöid.

Lisaks ehitusteenuse pakkumisele müüme kõiki katuste (sh lamekatuste) ja fassaadide ehitamiseks ning renoveerimiseks vajalikke materjale. Nii saame kliendile tagada täislahenduse- ehitus ja materjal ühest kohast!

Millega tegeleme?

Tegeleme meelsasti kõigi keerukamate lahenduste teostamisega. Tehniliselt keerukamate katuste ehitamine nõuab nii katusemeistritelt kui firma juhtidelt põhjalikke tehnilisi teadmisi ning töökogemust. Lisaks tavapärasematele viilkatustele ehitame ka väiksemahulisi lamekatuseid PVC- ja FPO-rullmaterjalidest.
Veidi hiljem spetsialiseerusime ka täna üha rohkem populaarsust koguvate ventileeritavate fassaadide ehitusele. Fassaade ehitame erinevatest vastupidavatest materjalidest (metall, kiltkivi, kiudtsementplaadid, katusekivi).

Töötame oskuslikult nii uute kui renoveerimist vajavate majadega. Omame litsentse restaureerimistööde ja muinsuskaitsealuste hoonete tehniliste projektide ning järelevalve teostamiseks.

Väljaõpe ja valdkonna arendamine

Tänasel ehitusturul ei saa konkureerida ilma põhjalike teadmiste ja erialase hariduseta. Ka siin ei ole Eksklusiivehitus OÜ jätnud midagi juhuse hooleks, sest ettevõtte juhid Peeter Kärp ja Peep Veske on omandanud Tallinna Tehnikaülikoolis ehitusalase kõrghariduse. Lisaks ettevõtte juhtidele omavad vajalikku kogemust ka firma töötajad, kes on läbinud palju erinevaid koolitusi. Lisaks omavad osa töötajaid katuste ehitamise kogemust Rootsist ja Austriast ning meie kvalifitseeritud töötajad on esindanud Eestit ka noorte katusemeistrite maailmameistrivõistlustel!

Hoidmaks oma valdkonna taset Eestis kõrgel, on Eksklusiivehitus OÜ Eesti Katuse- ja Fassaadimeistrite Liidu asutajaliige ning osaleb aktiivselt Eesti rahvuslike katuseehitusstandardite koostamisel. Koostöös Eesti Standardikeskusega on meil seni valminud metall-, kivi-, kiudtsement- ja lamekatuste standardid.

Lisaks on Eksklusiivehituse OÜ asutaja liige Peeter Kärp rahvusvahelise katusemeistreid koondava föderatsiooni IFD (The International Federation for the Roofing Trade) viilkatuste tehnilise komitee liige ja Eesti Katuse- ja Fassaadimeistrite Liidu juhatuse liige. Seega saame öelda, et panustame olulisel määral oma kutseala kvaliteedi tagamisse ja heasse mainesse.

Loodame olla nii uutele kui ka olemasolevatele tellijatele professionaalseteks partneriteks katuse- ja fassaadiehituse ning vastavate materjalide müügi alal.