Eksklusiivehitus OÜ on valdavalt spetsialiseerunud katuste ja fassaadidega seotud teenustele ja müügile. Me tegeleme meelsasti kõigi keerukamate lahendustega ja ootame oma klientidelt väljakutseid nii uute majade ehitamisel kui ka restaureerimisel abistamise alal. Abistamaks oma klienti teenuste valimisel ja otsuse langetamisel, kirjeldame allpool täpsemalt meie poolt osutatavate teenuste peamisi kategooriaid.

Katusematerjalide müük

KatusetöödÜldiselt võib meie poolt pakutavad katusematerjalid jagada kolme eraldiseisvasse rühma, millest igaühel on omad tugevused. Täpne kasutus sõltub suures osas küll katusest endast (katuse tüüp, kalde nurk ja aluskonstruktsioon), kuid alati on ruumi ka tellija eelistustega arvestamiseks (seda nii väljanägemise kui hinnaklassi osas). Mainitud kolm materjalirühma on:

Fassaadimaterjalide müük

Vastupidavaid fassaadimaterjale on tänapäeval saada väga erinevaid. Eksklusiivehitus on oma tootevalikus keskendunud peamiselt kivi- ja metallfassaadide materjalidele, kuid meie tootevalikust leiab ka muud:

Katuste ehitus

Lisaks katuste ehitamiseks vajalike materjalide müügile tegeleme ka katuste ehituse erinevate etappidega. Meie poolt pakutavate teenuste valik algab sealt, kust algab ka katuste ehitamine – nimelt projekteerimisest ja tööde hindamisest. Seejuures pakume katuste ehitamist erinevatest materjalidest – kivi, looduskivi, kiudtsement, metall ja lamekatused.

Samas ei piirdu meie teenused uute katustega ja saame aidata ka olemasolevate katustega seotud töödega – soojustame katuseid ja pakume ka katuste hooldus- ning remonditöid.

Fassaaditööd

Kuna Eksklusiivehitus OÜ näol on tegemist ka Eesti Katuse- ja Fassaadimeistrite Liidu asutajaliikmega, kuuluvad meie teenuste valikusse ka kõikvõimalikud fassaaditööd. Sarnaselt katusetöödele algavad ka fassaadi puhul korralikud projektid ideele järgnevast projekteerimisest.

Hetkel on üks populaarsemaid fassaadidega seotud valdkondi rekonstrueerimine, mille eesmärgiks on kas hoone (olgu selleks era- või kortermaja) energiatarbimise vähendamine või väljanägemise parandamine.

Projekteerimistööd

Kuigi projekteerimine kuulub iga tõsiseltvõetava katuse- või fassaadiehituse juurde, tasub selle vajalikkust veelkord rõhutada. Kõigi katuse- ja fassaaditööde lähtepunktiks on käsile võetava projekti analüüs.

Seega garanteerib Eksklusiivehitus alati põhjaliku projekti, mis katab kõiki aspekte ja mille alusel töötamisel on välistatud vead ning materjali raiskamine.

Võta meiega ühendust ja küsi lisa!